Dlaczego Dobry Przewoźnik? Co mamy w swej ofercie tylko my, nikt inny?

obraz do wpisu dlaczego dobry przewoznik

 

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, dlaczego na człowieku leniwym zarabia się całe życie, a na pracowitym tylko raz? Pracowitemu wystarczy raz sprzedać metodę, by potem stał się już człowiekiem niezależnym. Leniwy woli, aby ktoś inny pracował za niego. Pracowici kupują szkolenia. Leniwi kupują usługi. Jeśli jesteś pracowity, poznaj autorską metodę szkoleń online od Dobrego Przewoźnika.

 

Kim jest Dobry Przewoźnik?

Dobry Przewoźnik to szkolenia przeznaczone dla sektora transportu drogowego. Pomysł powstał na bazie naszych osobistych doświadczeń w branży transportowej. Wiele razy spotkaliśmy się z sytuacją, kiedy potrzebne było natychmiastowe rozwiązanie jakiegoś problemu np. spór ze zleceniodawcą, niesłuszna nota obciążeniowa… Szybki telefon do prawnika i odpowiedź – proszę napisać maila, opisać całe zajście, dołączyć dokumenty. Zapoznamy się i zadzwonimy. Może dziś, a może za trzy dni. Nam odpowiedź potrzebna była już. Potrzebowaliśmy wskazówek co robić, jak się zachować. Jak grać na czas. Szkolenia od Dobrego Przewoźnika to taka właśnie wskazówka, opis problemu i propozycje jego rozwiązania. Kursy, które są owocem naszych doświadczeń, zebranych materiałów, notatek.

 

Dobry przewoźnik –  Twoje koło ratunkowe

Kiedy stajesz przed jakimś poważnym problemem w swojej pracy, nie masz czasu na wertowanie tysięcy stron w Internecie, by sprawdzić jak inni sobie poradzili. Potrzebujesz wtedy koła ratunkowego. Szybkiego i pewnego oparcia. Wyobraź sobie, że Twoje koło ratunkowe czeka na dnie szuflady albo na zabezpieczonym serwerze. Tak właśnie wyglądają nasze szkolenia. To materiały, które poszerzają Twoją wiedzę, ale też czekają na niespodziewaną sytuację, aby móc się przydać na nowo. Jasno opisane zagadnienia, rozdzielone zakładkami, podsumowane tabelami i wykresami.

 

Co mamy tylko my, czego nikt inny nie może Ci zaoferować?

Nasze szkolenia różnią się od innych szkoleń, oferowanych przez konkurencję, bardzo ważnym elementem. Nie podajemy Ci tylko informacji, suchych faktów, gołych ustaw. My wskazujemy Ci ścieżkę i dajemy do niej mapę. Nie robimy wszystkiego za Ciebie. Dzięki temu podążasz drogą, według naszych wskazówek, ale to, co osiągnąłeś, zawdzięczasz tylko i wyłącznie samemu sobie. Jesteś autorem swojego sukcesu. Nie potrzebujesz radzić się ekspertów – to Ty stajesz się ekspertem i możesz dawać rady innym. Kiedy już osiągniesz swój cel, poczujesz ulgę. Taką jak w sytuacji, kiedy po długiej wędrówce uda Ci się zdobyć szczyt, o którym zawsze marzyłeś.

 

Poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie znajdują się szkolenia online:

Nie wszystkie szkolenia w obecnej chwili dostępne są na naszej platformie. Niektóre materiały dopiero opracowujemy i ukażą się niebawem. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się na nasz newsletter. Osobiście nie lubię tego słowa. Kojarzy mi się ono ze spamowaniem i mailami typu „to Twój ostatni dzień promocji”. Dlatego nie zamierzam nikogo torturować w ten sposób. Nasz newsletter to tylko konkrety. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – odwiedź zakładkę Kursy. Wybierz kurs, przeczytaj jego program, pobierz lekcję próbną!

 

Dlaczego mały kroczek jest lepszy od stania w miejscu?

Ludzie często proszą na forach o polecenie dobrego przewoźnika. Czy firma transportowa, która ma nowoczesny tabor, dużą flotę i doświadczenie wystarczy, by ją określić mianem dobrego przewoźnika? Moim zdaniem to za mało. Dobry przewoźnik to taki, któremu sprawia radość jego praca. Dobrze się czuje w swojej roli. Który nie siwieje od ciągłego stresu. Nie ma wrzodów żołądka od wypalania setek papierosów pomiędzy kolejnymi kubkami kawy. Dobry przewoźnik jest pewny siebie, jest człowiekiem czynu.

Kiedyś przeczytałam takie zdanie: Każde działanie jest wyborem. Pytanie, czy najlepszym dla Ciebie? Brak działania to też wybór. Jeśli nie idziesz naprzód, to się cofasz. Zostajesz w tyle za konkurencją. W transporcie nie ma miejsca dla ludzi stagnacji. Jedynie Ci, co próbują, w końcu odnoszą zwycięstwa. Ja już zrobiłam swój pierwszy krok. Pora na Ciebie. Nie daj się prześcignąć. Dołącz go grona Dobrych Przewoźników!