To już ostatni moment na prezent dla kierowcy zawodowego! Lista 10 pomysłów

Prezent dla kierowcy

Mikołaj już był, a Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami. Jeśli chodzi Ci po głowie prezent dla kierowcy pracującego w transporcie drogowym, ale do tej pory jeszcze nic nie kupiłeś, to obstawiam, że albo nie miałeś czasu, albo pomysłu. Nie dawno stałam przed podobnym problemem –  jaki prezent dla męża – kierowcy tira? Daję Ci moją gotową listę inspiracji. Urodziny, imieniny, walentynki, święta, dzień kierowcy – znajdziesz tu coś na każdą okazję.

 

Śmieszny prezent dla kierowcy

Jeśli Twój kierowca to typ śmieszka, żartownisia najlepiej postawić na gadżet z humorem. Pamiętasz taki serial z lat 80-tych „Knight Rider”. Główny bohater Michael jeździł „gadającym samochodem”, z charakterystycznym czerwonym panelem. Kto z nas nie marzył o takim samochodzie? Choć minęło już tyle lat, możesz spełnić marzenie z dzieciństwa swojego kierowcy i podarować mu ładowarkę samochodową USB Knight Rider KITT. Ładowarka wygląda jak panel samochodu KITT i potrafi wypowiedzieć 11 różnych zdań z filmu. Niezły gadżet do zaszpanowania, nie? A w dodatku funkcjonalny.

Prezent dla kierowcy

https://www.bigbadtoystore.com/Product/VariationDetails/24518

 

Prezent dla kierowcy z poczuciem humoru

Wielu kierowców ma problemy z wagą. I nie chodzi mi o taką wagę łazienkową, ale o utrzymanie prawidłowej masy ciała. Stres, podjadanie, mało ruchu, brak regularnych i zdrowych posiłków to czynniki, które wpływają niekorzystnie na zdrowie tej grupy społecznej. Aby zachęcić kierowcę do większego kontrolowania się w trasie, przydałby się gadżet, który go do tego zmobilizuje, a jednocześnie rozbawi. Może to być np. waga łazienkowa ze śmiesznym napisem. Jeśli zostałeś wyposażony w cięty język i poczucie humoru, sam możesz wymyślić napis, który pojawi się na wadze.

Prezent dla kierowcy

https://www.murrano.pl/waga-drewniana-lazienkowa/waga-bambusowa-lazienkowa-z-nadrukiem-dla-kierowcy-fana-motoryzacji-motocyklisty

 

Volvo czy Scania?

Tirowcy to grupa zawodowa, która dzieli się wg prostych kryteriów, na: kierowców Scanii, fanów Mercedesa, wyznawców Volvo itd. Są nawet zwolennicy poczciwej starej Renault Magnum. Jeśli Twój kierowca jest miłośnikiem którejś określonej marki, a jednocześnie lubi się wyróżniać na drodze, proponuje zakup tablic LED z logo marki. Podziw w oczach innych kierowców gwarantowany.

Prezent dla kierowcy

https://tnmoto.pl/pl/p/Tabliczki-naroznikowe-LED-Scania-Lightbox-/769

 

Praktyczny prezent dla kierowcy

Minimalizm to cecha ludzi, którzy lubią tylko przydatne rzeczy. W ich domu nie znajdziesz bibelotów, czy durnostujek. Kierowcom, którzy lubią porządek w kabinie i są praktyczni do granic możliwości, podaruj coś, co przyda im się w trasie.

 

Lokalizator kluczy

Ciągły pośpiech to nie najlepszy doradca człowieka, za to nieustanny towarzysz wszystkich kierowców zawodowych. W transporcie każda minuta jest na wagę złota. Dojechać na czas, biegnąć do biura, rozsunąć firany, odebrać dokumenty. Istny zawrót głowy. A gdzie w tym wszystkim jest czas pomyśleć o tym, aby nic nie zgubić? A to właśnie klucze najbardziej lubią chować się w zakamarkach. Podaruj swojemu kierowcy pewność, że przynajmniej o klucze nie musi się więcej martwić.

Prezent dla kierowcy

https://pancernik.eu/lokalizator-tracker/fixed-sense-multiuse-tag-bluetooth-z-czujnikiem-temperatury-i-ruchu-czerwony?fbclid=IwAR3trkHQXass_tjmkTKl_9ANiic3xgL6IVHoGTzrdGmPZ-V1epXtmO6SJ3k

Kubek termiczny z grawerem

W trasie nie ma czasu na rozkoszowanie się poranną kawą. Typowy kierowca raczej zrobi sobie kawę, strzeli w bendix i ruszy… bo dostawy czekają. Dlatego kubek, który trzyma temperaturę, mieści się w samochodowym uchwycie, a dodatkowo zabezpiecza przez rozlewaniem się napoju podczas ruchu pojazdu to najlepsza możliwa opcja. A jeśli dodamy jeszcze możliwość personalizacji i jakiś napis z komplementem…. To właśnie niedźwiadki lubią najbardziej!!!

Prezent dla kierowcy

https://www.murrano.pl/kubek-termiczny/kubek-termiczny-termos-z-wyswietlaczem-led-z-grawerem-dla-kierowcy-na-imieniny-zdany-egzamin-na-prawo-jazdy

 

Odkurzacz samochodowy

Wyobraź sobie, że jesteś zamknięty przez tydzień na 2 m2. Na tej przestrzeni śpisz, pracujesz, nie rzadko gotujesz, chrupiesz wafelki, tworzysz piętrowe kanapki, kompletujesz dokumenty. A teraz pomyśl ile okruszków, paprochów i piachu znajduje się na samochodowych dywanikach… Moi kierowcy bez wyjątku na obowiązkowym wyposażeniu samochodu mają odkurzacze pneumatyczne. Jeśli Twój kierowca jeszcze go nie ma, błagam, nie pozwól mu utonąć w brudzie!

Prezent dla kierowcy

https://erli.pl/produkt/odkurzacz-samochodowy-tekson-na-sprezone-powietrze,144855906?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAyeWrBhDDARIsAGP1mWSaWd-gxXE_UExJkYEJPVbVAL2xX9IZ4ildAW5BukXcMTiJjEKiUl8aAvehEALw_wcB

 

Edukacyjny prezent dla kierowcy

Pracę kierowcy zawodowego normują ścisłe przepisy z Rozporządzenia WE 561/2006 oraz ustawy o czasie pracy kierowców. Jednak nie każdy kierowca dobrze radzi sobie z ich przestrzeganiem. Błędy zdarzają się każdemu, ale w tym przypadku błąd wykryty podczas kontroli Inspekcji Transportu Drogowego może kosztować kierowcę lwią część wypłaty. Jeśli chciałbyś pomóc tirowcy w tym aspekcie, podaruj mu szkolenie z przepisów dotyczących czasu pracy. Aby oszczędzić czas, wybierz szkolenie dostępne w aplikacji w telefonie.

Prezent dla kierowcy

Ekspert Czasu Pracy Kierowców

 

Dla młodego kierowcy?

Jeśli Twój kierowca dopiero rozpoczyna swoją przygodę w transporcie drogowym, to odrobinę pewności może dodać mu kamerka samochodowa. Dlaczego? Czy Ty chciałbyś, aby każde zarysowanie, obcierka lub błąd na drodze zostały przypisane Tobie, bo jesteś młody stażem? Czy wolałbyś mieć dowód, że zrobiłeś wszystko co w Twojej mocy, albo że to nie był Twój błąd. Mio MiVue 846 może zostać aniołem stróżem Twojego kierowcy.  

Prezent dla kierowcy

https://www.mio.com/pl_pl/mivue-846

 

Dla kierowcy z bólem pleców

Przypomnij sobie ostatnią długą podróż samochodem. Jechałeś na urlop nad morze, w góry, do Chorwacji, w Alpy. Bolały Cię plecy? Sztywniała szyja? Nogi cierpły? A teraz pomyśl o tym, że kierowca zawodowy jeździ po 9 godzin dziennie, a dwa razy w tygodniu może przedłużyć ten czas do 10 godzin za kółkiem! Wśród chorób zawodowych kierowców wymienia się najczęściej problemy z kręgosłupem, hemoroidy, otyłość, cukrzycę. Na ból kręgosłupa możesz podarować swojemu kierowcy matę do akupresury. Może nie wygląda to, jak mata do relaksu, a bardziej jak tortura przeznaczona dla buddyjskich mnichów, ale uwierz, nie jeden kierowca już mi o tej macie wspominał. W końcu, jak chwali się producent, ich maty z kolcami zarejestrowane zostały w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych jako Wyrób Medyczny.

Prezent dla kierowcy

https://4fizjo.pl/product-pol-92-4FIZJO-Duza-mata-do-akupresury-z-poduszka-XL.html

 

Prezent dla kierowcy-łasucha

Który z kierowców nie marzy o tym, aby kiedyś zostać szefem swojej własnej firmy przewozowej i prowadzić własny samochód? Niektórzy może się nie przyznają, ale po cichu trochę na to liczą. Zanim jednak staną przed poważną życiową decyzją o założeniu firmy, może choć na chwilę chcieliby się pocieszyć z własnego samochodu? Podaruj kierowcy ciężarówkę. Brzmi abstrakcyjnie? A jeśli byłaby to ciężarówka z czekolady? Teraz brzmi słodko.

Prezent dla kierowcy

https://chocolissimo.pl/ciezarowka-z-czekolady