Referencje

Właśnie skończyłam kurs „15 kroków do bezstresowej kontroli służb w przedsiębiorstwie transportowym.  Jak najlepiej przygotować się do kontroli? Jakie są Twoje prawa i obowiązki?” Kurs jest bardzo dobrze doprecyzowany, czytelny i zrozumiały. Wszystkie ważne informacje zawarte są w jednym zbiorze. Kurs rozwiał moje obawy co do kontroli w firmie, a także pomógł uzupełnić wiedzę z zakresu prawa. Jak najbardziej polecam!

Sabina Wiatr

Po odbyciu kursu o rozliczaniu kierowców mogę stwierdzić, że jest on z pewnością godny polecenia. Duża dawka wiedzy, poparta przykładami, opisana z dużą szczegółowością, i co również bardzo mi się podobało z dawką humoru. Nawiązując do lekcji o kosztach utrzymania pracownika oraz lepszych zapisach w umowach o pracę myślę, że i w mojej firmie postaram się wprowadzić przynajmniej kilka z najbardziej optymalnych porad. Szczęśliwie nie miałem dotychczas problemów z kierowcami, ale warto zakodować w swojej głowie to, z czym styczność mieli autorzy kursu i uczyć się na błędach. Lepiej cudzych, niż własnych.

Radek Pociask

15 kroków do bezstresowej kontroli służb – świetny kurs. Wszystko wytłumaczone w profesjonalny, ale przystępny sposób. Do tego forma jest przejrzysta i intuicyjna. Kurs jest zorientowany na konkretne problemy – duży plus. Pomógł mi przygotować się do kontroli oraz nauczył, że mam nie tylko obowiązki, ale też prawa. To mój pierwszy kurs online. Nie zawiodłem się. Każdy kto chce oszczędzić czas i pieniądze powinien z tego kursu skorzystać. Polecam z czystym sumieniem.

Michał Wójcik

Bardzo dużo przydatnych informacji uzupełnione o przykłady. Dobrze się czyta. Kompendium wiedzy w pigułce. Chociaż studiowałem transport i logistykę, moja wiedza wymagała lekkiego odświeżenia. Dzięki Dobry Przewoźnik!

Adrian Solarczyk