Czy czujesz się zniechęcony, bo transport się nie opłaca?
Twój budżet się nie domyka?
Ciągle brakuje na leasingi i wypłaty dla kierowców?
Masz wrażenie, że klienci, spedycje, kierowcy rzucają Ci kłody pod nogi? Zastanawiasz się, jak nie polec w walce z wielkimi firmami, którym opłaca się jeździć za stawkę na granicy opłacalności?

Oblicz swoją stawkę transportową w 30 minut!
Popraw rentowność swojej firmy transportowej bez wysiłku i wydawania pieniędzy na specjalistów.

Pobierz Kalkulator Opłacalności Transportu!

Ten kalkulator oferujemy bezpłatnie, ale wnioski, które z niego wyciągniesz, mogą się okazać dla Ciebie bezcenne!

Przestań szukać rozwiązań w internecie! Nie oczekuj, że inni zdradzą Ci magiczny sekret transportu! ON NIE ISTNIEJE! Wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja firma ruszyła z kopyta to Kalkulator Opłacalności Transportu! Liczby nie kłamią – zacznij opierać swoje decyzje na liczbach, a nie na opiniach i osądach.

Pomogę Ci:

Nie wierzysz?

Czy Ty także liczysz stawkę transportową w przybliżeniu, nie uwzględniając wszystkich kosztów takich jak ryzyko, amortyzacja?

Ile znasz osób z branży transportowej, które myślą w ten sposób – „transport się nie opłaca. Transport to sposób na to, by stracić wszystkie oszczędności swojego życia i zadłużyć się na drugą jego połowę… Tak to wygląda przy cudownych nowoczesnych samochodach, które się psują zaraz po gwarancji, szybciej niż wędlina w lodowce…” Każdy narzeka, że transport się nie opłaca. Czy zatem Ilość firm transportowych w Polsce jest za duża? Czy przy obecnych stawkach transportowych to tylko droga do bankructwa?

Awaryjność taboru, wystrzał opony czy kara za brak zwrotu palet to nie są żadne niespodziewane zmienne!!! Nie ważne czy masz nowe, czy stare auto. Czy jeździsz dla klienta, czy pod spedycją. Po prostu fundusz na naprawy, fundusz na dodatkowe niespodzianki/ryzyka powinien być obowiązkowym polem w tabeli kosztów Twojej firmy.

"Każda firma powinna posługiwać się takim kalkulatorem, aby realnie określić koszt przejechania 1km i nie zaniżać stawek na rynku! A najlepsze jest to, że możesz w przejrzysty sposób zobaczyć jak zmienia się twój dochód wraz ze zmianą poszczególnych czynników."
Anna
Designer
"No genialne! Dostaje exel z ustawionymi już rubrykami, wpisuje swoje dane... Kalkulator liczy mi koszt przejechania jednego kilometra, zysk z miesiąca, a jak podałem ile chciałbym zarobić to nawet policzył mi stawkę, za którą muszę jeździć. A ja się męczyłem i liczyłem to na kartce!"
Marcin
Właściciel małego biznesu

Kalkulator Opłacalności Transportu wylicza realny zysk Twojej firmy!

Jest to prosty szablon wykonany w exelu, w którym podpowiadamy Ci, co wpisać, abyś o niczym nie zapomniał.

Kalkulator uwzględnia wszystkie koszty, także te ukryte – koszty roczne, koszty licencji, ryzyko, wahania cen paliw, podatki, mandaty, wydatki niezafakturowane.

Kalkulator oblicza, jaka jest Twoja aktualna stawka transportowa, za którą jeździsz.

Możesz w nim dokonać symulacji, tzn. sprawdzić jak zmieni się Twoja stawka transportowa, obniżając lub podnosząc niektóre koszty. Możesz wyliczyć, za jaką stawkę powinieneś jeździć, aby uzyskać zakładany dochód.

 Jest to bardzo pomocne narzędzie, które bardzo szybko pozwala na wychwycenie błędów i sformułowanie strategii na kolejny miesiąc pracy firmy transportowej.

Kalkulator daje świadomość. Wraz ze świadomością frustracja zamienia się w spokój. Zamiast robić coś w ciemno, tylko po to, żeby robić i mieć szczerą nadzieję, że coś zostanie z miesiąca, otrzymujesz świadomość tego co możesz zmienić!

Pracujesz po to, żeby zarabiać!

© 2023 Dobry Przewoźnik Szkolenia | Polityka Prywatności | Kontakt