Jazda bez naruszeń? Z „czystym tacho”? Dzięki ekspertowi w Twoim telefonie!

KIEROuczek
Pobierz DARMOWĄ aplikację
i ucz się przepisów czasu pracy kierowców!

Przedsiębiorco pomyśl! Od dziś koniec ze standardową formułą szkolenia kierowców.
Koniec z „nudną” prelekcją w sali lekcyjnej, na którą kierowcy przyjdą z wielką niechęcią i w sumie nic z tego nie wyniosą… Bo albo będą zajęci swoimi myślami, albo nie poradzą sobie z zbyt dużą ilością materiału na raz, co spowoduje, że zapamiętają go, ale tylko na krótko. Po kilku dniach nikt już nic nie będzie pamiętał! A zorganizowanie szkolenia wymagało sporo wysiłku organizacyjnego i dużych pieniędzy?!

Z naszym pomysłem o nazwie KIEROuczek Ty (i Twoi kierowcy) odniesiecie szereg korzyści:

Pobierz darmową aplikację Anki i wgraj naszą bazę fiszek z Rozporządzenia (WE) 561/2006 dotyczącą czasów jazdy i pracy w załodze.

Czy mogłeś lepiej trafić?

Kierowcy wolą zadać pytanie na forum internetowym lub zapytać kolegów z uniwersytetu parkingowego,
niż sprawdzić wiedzę w pewnym źródle (telefon do ITD, kancelarii transportowej, właściciela firmy).
Takich postów w Internecie są tysiące….

Korzystając z krzywej zapominania Hermanna Ebbinghausa program sam wyliczy częstotliwość z jaką ma powtórzyć pytanie w przyszłości.

Program pokaże Ci pytanie, a następnie odpowiedź. Ty decydujesz czy to pytanie było trudne, łatwe, czy do powtórki, ponieważ nie znałeś odpowiedzi.

Wg badań Hermanna Ebbinghausa na temat ludzkiej pamięci, okazuje się, że człowiek po 20 minutach od poznania i nauczenia się czegoś nowego zapomina aż 42% nowego materiału. Po 24 godzinach – zapomniana 67% materiału. Po 31 dniach traci aż 79%, a po 60 dniach zapomina prawie wszystko – czyli aż 90% materiału. Jak zatem odwrócić skutki zanikania wiedzy? Według Ebbinghausa  prawdopodobieństwo zapamiętania jakiejś informacji zależy od liczby jej powtórzeń.

Zamień youtuba, fora internetowe i uniwersytet parkingowy na aplikację w Twoim telefonie. Nie czekaj na sytuację kryzysową!

Poznaj przepisy, aby w sytuacji kryzysowej oszczędzić sobie i swoim kierowcom stresu. Zostań ekspertem czasu pracy kierowców.

Więcej korzyści z nauki osiągniesz robiąc częste powtórki, ale z dłuższymi przerwami. Jest to zdecydowanie lepsza forma nauki niż opanowując większą partię materiału naraz, jak to się dzieje w tradycyjnych szkoleniach stacjonarnych. Dodatkowo wygodna forma aplikacji, dostępna w Twoim telefonie, Twoich kierowców, dyspozytorów, zapewnia naukę dostosowaną do możliwości danej osoby, jej czasu, dobrych chęci oraz stopnia opanowania Rozporządzenia (WE) nr 561/2006.

© 2023 Dobry Przewoźnik Szkolenia | Polityka Prywatności | Kontakt