O nas

Sylwia Król

Nazywam się Sylwia Król.

 

Zanim rozpoczęła się moja przygoda z transportem, pracowałam jako dziennikarz, reporter oraz sekretarz redakcji miesięcznika „OFF-ROAD PL”. Od 2014 roku jestem zarządzającym transportem w firmie przewozowej Andrzej Hycnar U.H.T. Od tego czasu dokładnie zapoznałam się z wszystkimi problemami typowymi dla transportu. Zrozumiałam, że w tej branży wiedza oznacza pewność siebie. Wiedza pomaga optymalizować koszty. Pomaga ustrzec się przed kontrolami, nieuczciwymi zleceniodawcami, nieodpowiedzialnymi kierowcami, nieuczciwymi praktykami. Stąd też zrodził się pomysł na pisanie kursów online.

 

Prywatnie: żona i mama. Jestem właścicielką niewielkiego gospodarstwa rolnego, w którym schronienie znalazła kara klacz Persja – uratowana z drogi na rzeź. Prowadzę także amatorską pasiekę i eksperymentuje z permakulturowym ogrodem. W weekendy wraz z grupą znajomych eksploruje lokalne lasy na quadzie.

Damian Król

Hej, jestem Damian Król.

 

Z wykształcenia jestem inżynierem informatyki. W firmie Andrzej Hycnar U.H.T. pełni rolę dyspozytora i mechanika zarazem. Nie jestem etatowym pracownikiem – preferuje własną działalność i bycie szefem samemu sobie. Dobrze czuję się w branży transportowej, bo ciężko mnie wyprowadzić z równowagi. Wszystko kalkuluje na chłodno i bez emocji.

 

Prywatnie: mąż, tata, sportowiec. Uwielbiam piłkę nożną, ale nie jako kibic przed ekranem TV, tylko zawodnik lokalnej drużyny. Lubię także sprawdzać granice swojej siły i charakteru, startując w różnych zawodach. W 2021 roku zdobyłem statuetkę Weterana i Koronę Runmageddonu.

Nie jesteśmy zatem teoretykami czy trenerami biznesu

Jesteśmy osobami, które prowadzą swoją firmę transportową. Rozwiążemy Twoje problemy, ponieważ sami też je napotkaliśmy.
Razem pracujemy nad tym, aby Ty i Twój biznes mógł się rozwijać i wznosić na wyżyny rynku transportowego.

Dla
kogo
tworzymy?

Małych i średnich przedsiębiorstw takich jak nasza firma transportowa!

Właścicieli firm przewozowych – Optymalizuj koszty. Zwiększaj zyski!

Kadrowych i księgowych – Poszerzaj horyzonty. Bądź niezastąpiony!

Zarządzających transportem – Inwestuj w rozwój osobisty, aby odpowiedzialnie wykonywać swoje obowiązki. Bądź autorytetem dla kierowców i pracowników. Twoja wiedza niech ochrania przedsiębiorstwo przed niepotrzebnymi wydatkami!

Pracowników firm transportowych – Podnoś swoje kwalifikacje. Zwiększaj swoją wartość w oczach pracodawcy. Ubiegaj się o wyższe wynagrodzenie!